Registrované týmy

Zpět na hlavní stránku Registrovat nový tým
# Název týmu Škola Město
657 Špehýrka Gymnázium Kroměříž Kroměříž
656 γ-butyrolakton 13 Gymnázium J. S. Machara Brandýs nad Labem - Stará Boleslav
655 γ-butyrolakton 12 Gymnázium J. S. Machara Brandýs nad Labem - Stará Boleslav
654 γ-butyrolakton 11 Gymnázium J. S. Machara Brandýs nad Labem - Stará Boleslav
653 Teampropiska Gymnázium J. S. Machara Brandýs nad Labem - Stará Boleslav
652 γ-butyrolakton 9 Gymnázium J. S. Machara Brandýs nad Labem - Stará Boleslav
651 γ-butyrolakton 8 Gymnázium J. S. Machara Brandýs nad Labem - Stará Boleslav
650 Super trojka Gymnázium J. S. Machara Brandýs nad Labem - Stará Boleslav
649 Trio 3 Gymnázium J. S. Machara Brandýs nad Labem - Stará Boleslav
648 γ-butyrolakton 5 Gymnázium J. S. Machara Brandýs nad Labem - Stará Boleslav
647 γ-butyrolakton 4 Gymnázium J. S. Machara Brandýs nad Labem - Stará Boleslav
646 γ-butyrolakton 3 Gymnázium J. S. Machara Brandýs nad Labem - Stará Boleslav
645 γ-butyrolakton 2 Gymnázium J. S. Machara Brandýs nad Labem - Stará Boleslav
644 γ-butyrolakton 1 Gymnázium J. S. Machara Brandýs nad Labem - Stará Boleslav
643 9/3 MUŠKETÝRA Základní škola Dr. Miroslava Tyrše Děčín II - Nové Město
642 BOŘIVOJ Základní škola Dr. Miroslava Tyrše Děčín II - Nové Město
641 Klucí Základní škola Josefa Hlávky Přeštice Přeštice
640 Mozkové buňky Základní škola Josefa Hlávky Přeštice Přeštice
639 DINO tercie B Soukr. osm. gymn. DINO - H. SCHOOL s.r.o. Praha 10 - Petrovice
638 AKADEMIČKY G a SOŠ pedag., příspěvková organizace Liberec
637 Among us ZŠ a MŠ s p. j. v. Mosty u Jablunkova
636 Gorole ZŠ a MŠ s p. j. v. Mosty u Jablunkova
635 frantapepajednicka :D Masarykovo gymnázium Plzeň
634 Tiktalici Gymnázium Jana Keplera Praha 6
633 Traktorníci Gymnázium Jana Keplera Praha 6
632 Vídeňský řízky Gymnázium, Vídeňská 47 Brno
631 ElKaVe Gymnázium Voděradská Praha 10 - Strašnice
630 Šlapanice 9.D Základní škola, Masarykovo náměstí 1594/16 Šlapanice
629 Orbit ZŠ, Na Šutce 28/440 Praha 8 - Trója
628 GChD3 Gymnázium Christiana Dopplera Praha 5 - Smíchov
627 LPC Základní škola, Jungmannova 813 Kuřim
625 Hyení tým číslo 1 Základní škola, Bratří Čapků 1332 Ústí nad Orlicí
624 Teletubbies Gymnázium Jana Keplera Praha 6
623 Kdo ví Základní škola, Na Šutce 440/28 Praha 8 - Troja
622 Masová koule Základní škola, Masarykovo náměstí 1594/16 Šlapanice
621 We're no strangers to love You know the rules and Gymnázium Voděradská Praha 10 - Strašnice
620 Buřtíci Základní škola a Mateřská škola Záboří
619 Ufonky z Wigymu Wichterlovo gymnázium Ostrava - Poruba
618 Šaliňáci UwU Gymnázium Brno - Řečkovice Brno - Řečkovice
617 GEKOM 3 telata Gymnázium E. Krásnohorské Praha 4 - Michle
616 Cringe Vibes ZŠ, Na Šutce 28/440 Praha 8 - Trója
615 štěkanátky Základní škola, Mendelova 550 Praha 4 - Jižní Město
614 Bystré hlavy ZŠ, Na Šutce 28/440 Praha 8 - Trója
613 Vědolev Základní škola, Studentská 895 Mnichovo Hradiště
612 Sovomed Základní škola, Studentská 895 Mnichovo Hradiště
611 Airsoft buddies Základní škola, Jungmannova 813 Kuřim
610 Zlatolišák Základní škola, Studentská 895 Mnichovo Hradiště
609 Pinkpanthers Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8 České Budějovice
608 Trnovýr Základní škola, Studentská 895 Mnichovo Hradiště
607 Čokošky z Mountfieldu Základní škola, Jungmannova 813 Kuřim
606 Zemákovy brambory Základní škola, Masarykovo náměstí 1594/16 Šlapanice
605 Nestačili jsme se domluvit, ale MASO si dáme Mensa gymnázium, o.p.s. Praha 6 - Řepy
604 (j)elita Gymnázium Ostrov Ostrov
603 Nářez PORG Ostrava Ostrava
602 PORGožrouti PORG Ostrava Ostrava
601 Studenti Malostranští Gymnázium Jana Nerudy, škola hl. m. Prahy Praha 1 - Malá Strana
600 EnMaPa Gymnázium J. Barranda Beroun 2
599 GChD2 Gymnázium Christiana Dopplera Praha 5 - Smíchov
598 Imagine losing Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8 České Budějovice
597 ONTOFI PORG - gymnázium a základní škola, o.p.s. Praha 8 - Libeň
596 Dobrovolníci E Gymnázium, Plzeň, Mikulášské nám. 23 Plzeň
595 6tka Základní škola a mateřská škola Rybitví
594 6taci Základní škola a mateřská škola Rybitví
593 HODAAD Základní škola a mateřská škola Rybitví
592 ONDATO Základní škola a mateřská škola Rybitví
591 Alfi Gymnázium, Na Vítězné pláni 1160 Praha 4
590 IQ Základní škola a mateřská škola Rybitví
589 kalkulačky Základní škola a mateřská škola Rybitví
588 GEKOM Kuřecí nugety Gymnázium E. Krásnohorské Praha 4 - Michle
587 Vaniel Základní škola a mateřská škola Rybitví
586 Vorliňáci 11 Základní škola, U Vorliny 1500 Vlašim
585 Hovězí Maso Gymnázium Brno - Řečkovice Brno - Řečkovice
584 Orbital Základní škola a Mateřská škola Jindřichov
583 Masox Základní škola a Mateřská škola Jindřichov
582 Jílováci 5 Základní škola, Jílovská 1100 Praha 4 - Braník
581 Jílováci 4 Základní škola, Jílovská 1100 Praha 4 - Braník
580 Jílováci 3 Základní škola, Jílovská 1100 Praha 4 - Braník
579 Jílováci 2 Základní škola, Jílovská 1100 Praha 4 - Braník
578 Jílováci 1 Základní škola, Jílovská 1100 Praha 4 - Braník
577 Salám Základní škola, Masarykovo náměstí 1594/16 Šlapanice
576 MaSochisti Gymnázium, Praha 8, Ústavní 400 Praha 8 - Bohnice
575 Ghost Flowers PORG Ostrava Ostrava
574 Pablo Gymnázium Opatov Praha 4
573 K²+Š Gymnázium Brno - Řečkovice Brno - Řečkovice
572 Osmnáct OPEN GATE - gymnázium a ZŠ, s.r.o. Říčany
571 Alfa Gymnázium J. A. Komenského a JŠ s pr. SJZ Uherský Brod
570 GEKOM špagety Gymnázium E. Krásnohorské Praha 4 - Michle
569 Matematičtí bojovníci Gymnázium, Zlatá stezka 137 Prachatice
568 Einstein Gymnázium, Zlatá stezka 137 Prachatice
567 Borky z Prachatic Gymnázium, Zlatá stezka 137 Prachatice
566 Borci z Prachatic Gymnázium, Zlatá stezka 137 Prachatice
565 Jiřák 5 Základní škola, nám.Jiřího z Poděbrad 7,8/1685 Praha 3
564 Jiřák 4 Základní škola, nám.Jiřího z Poděbrad 7,8/1685 Praha 3
563 BG 2 Základní škola, Jungmannova 813 Kuřim
562 Jiřák 3 Základní škola, nám.Jiřího z Poděbrad 7,8/1685 Praha 3
561 BG Základní škola, Jungmannova 813 Kuřim
560 Jiřák 2 Základní škola, nám.Jiřího z Poděbrad 7,8/1685 Praha 3
559 Jiřák 1 Základní škola, nám.Jiřího z Poděbrad 7,8/1685 Praha 3
558 Pepinos Gymnázium, Praha 8, Ústavní 400 Praha 8 - Bohnice
557 SRDÍČKA Gymnázium, Praha 8, Ústavní 400 Praha 8 - Bohnice
556 Gyrec - počtáři Gymnázium Brno - Řečkovice Brno - Řečkovice
555 Smartcats Gymnázium Brno - Řečkovice Brno - Řečkovice
554 GEKOM smazenetlacitko Gymnázium E. Krásnohorské Praha 4 - Michle
553 GIZMONI Gymnázium, Praha 8, Ústavní 400 Praha 8 - Bohnice
552 Včelky Máji Gymnázium, Fr. Procházky 324 Sušice
551 Jsme čtyři co neumí počítat LMAO Gymnázium Brno - Řečkovice Brno - Řečkovice
550 Inteligentní krysy Gymnázium, Fr. Procházky 324 Sušice
549 Čapíci Základní škola, Bratří Čapků 1332 Ústí nad Orlicí
548 Řezníci Gymnázium, Fr. Procházky 324 Sušice
547 Bojoví mravenci Gymnázium J. Barranda Beroun 2
546 Diktator123 Základní škola, Bratří Čapků 1332 Ústí nad Orlicí
545 Racková Gang 3.0 Základní škola, Starodubečská 413 Praha 10 - Dubeč
544 Modrá hvězda Gymnázium Omská Praha 10 - Vršovice
543 Veselí čuníci Základní škola, Pavlovská 576/16 Brno
542 DINO 9.A dívky Soukr. ZŠ sRVJ - DINO EL. SCHOOL, s.r.o. Praha 10 - Petrovice
541 Frajírci Základní škola, Pavlovská 576/16 Brno
540 Buřtguláš Základní škola, Strýčice 13 Hluboká nad Vltavou
539 DINO 9.A hoši Soukr. ZŠ sRVJ - DINO EL. SCHOOL, s.r.o. Praha 10 - Petrovice
538 Záchvati Základní škola, Strýčice 13 Hluboká nad Vltavou
537 Želvy Gymnázium, SOŠ a SOU Mikulov
535 Kvarťanky Mendelovo gymnázium Opava
534 Sešiti Základní škola, Strýčice 13 Hluboká nad Vltavou
533 Chábři Základní škola P. Bezruče a MŠ Třinec
532 Pralinky Základní škola, Strýčice 13 Hluboká nad Vltavou
531 kvarťani Mendelovo gymnázium Opava
530 Nevím Základní škola P. Bezruče a MŠ Třinec
529 Sopel Základní škola, Strýčice 13 Hluboká nad Vltavou
528 Květinky Základní škola P. Bezruče a MŠ Třinec
527 StaJulŠtě Základní škola, Hálkova 591 Humpolec
526 High IQ Základní škola, Písnická 760/11 Praha 4 - Kamýk
525 Játrový knedlíček Základní škola P. Bezruče a MŠ Třinec
524 Insanity Základní škola, Strýčice 13 Hluboká nad Vltavou
523 Kalkulátoři Základní škola, Písnická 760/11 Praha 4 - Kamýk
522 Slimáci Základní škola, Hálkova 591 Humpolec
521 Déčka Základní škola, Hálkova 591 Humpolec
520 Hálkovci maxi Základní škola, Hálkova 591 Humpolec
519 DTH - LŠT Základní škola, Horní 742/16 Brno
518 DINO sekunda A Soukr. osm. gymn. DINO - H. SCHOOL s.r.o. Praha 10 - Petrovice
517 NSMAP Základní škola, Horní 742/16 Brno
516 Maxi Základní škola, Jungmannova 813 Kuřim
515 Mamutí stádo Gymnázium, Na Vítězné pláni 1160 Praha 4
514 Borůvčičky Gymnázium, SOŠ a SOU Mikulov
513 Princezny Gymnázium, SOŠ a SOU Mikulov
512 GChD1 Gymnázium Christiana Dopplera Praha 5 - Smíchov
511 Gym CK "B" Gymnázium, Český Krumlov Český Krumlov
510 Gym CK "A" Gymnázium, Český Krumlov Český Krumlov
509 Masožravci Gymnázium a ZUŠ Šlapanice
508 C-Sc-C Gymnázium, Olomouc - Hejčín, Tomkova 45 Olomouc - Hejčín
507 Pipíci OPEN GATE - gymnázium a ZŠ, s.r.o. Říčany
506 Šlapaničtí zubři Gymnázium a ZUŠ Šlapanice
505 Sadomaso Gymnázium a ZUŠ Šlapanice
504 Sykorovy OPEN GATE - gymnázium a ZŠ, s.r.o. Říčany
503 PRO Gymnázium a ZUŠ Šlapanice
502 Vesmírná raketa Gymnázium Jaroslava Vrchlického Klatovy
501 Kanibalové Gymnázium Cheb Cheb
500 Komáři Základní škola, Písnická 760/11 Praha 4 - Kamýk
499 Mlaskavci Základní škola, Písnická 760/11 Praha 4 - Kamýk
498 Hořká čokoláda Základní škola, Jungmannova 813 Kuřim
497 DSA Základní škola, Jungmannova 813 Kuřim
496 Sandály v ponožkách Základní škola, Starodubečská 413 Praha 10 - Dubeč
495 Zálesáci Gymnázium, Plzeň, Mikulášské nám. 23 Plzeň
494 Lojzy z Brna Gymnázium Omská Praha 10 - Vršovice
493 Hexagon Gymnázium Omská Praha 10 - Vršovice
492 3,1415926535897932384626433 Biskupské gymnázium a mateřská škola Brno
491 Dikobrazi Gymnázium Omská Praha 10 - Vršovice
490 Borci z šestky Základní škola, Valašská Bystřice
489 Za Mordor Gymnázium J. Seiferta o.p.s. Praha 9
488 Za Gondor Gymnázium J. Seiferta o.p.s. Praha 9
487 Býložravci Gymnázium Brno - Řečkovice Brno - Řečkovice
486 Liliovník tulipánokvětý Gymnázium, Olomouc - Hejčín, Tomkova 45 Olomouc - Hejčín
485 Tygři Gymnázium, Hradební 218 Broumov
484 BBBQ Základní škola, Na Šutce 440/28 Praha 8 - Troja
483 MATLÁCI Základní škola, Kozinova 1000 Praha 10 - Hostivař
482 Grilll Základní škola, Na Šutce 440/28 Praha 8 - Troja
481 Nevim Základní škola, Kozinova 1000 Praha 10 - Hostivař
480 Kabrňáci Základní škola, Gutova 1987/39 Praha 10 - Strašnice
479 GEKOM lívance Gymnázium E. Krásnohorské Praha 4 - Michle
478 Koblihy Gymnázium J. Heyrovského Praha 5
477 Paneláci Základní škola, Gutova 1987/39 Praha 10 - Strašnice
476 Beze jména Základní škola, Gutova 1987/39 Praha 10 - Strašnice
475 Borci Základní škola, Gutova 1987/39 Praha 10 - Strašnice
474 Kakajíčka Základní škola, Masarykovo náměstí 1594/16 Šlapanice
473 Ligma Gymnázium Jaroslava Vrchlického Klatovy
472 Kněžmosťáci 10 Základní škola a mateřská škola Kněžmost
471 Šesťáci 3 Základní škola, Pavlovská 576/16 Brno
470 Šesťáci 2 Základní škola, Pavlovská 576/16 Brno
469 Šesťáci 1 Základní škola, Pavlovská 576/16 Brno
468 Osmáci 2 Základní škola, Pavlovská 576/16 Brno
467 Osmáci 1 Základní škola, Pavlovská 576/16 Brno
466 Koala Základní škola, Pavlovská 576/16 Brno
465 Naivní Géniové Gymnázium T. G. Masaryka Litvínov
464 Masokáři Gymnázium T. G. Masaryka Litvínov
463 Masarykova zelenina Gymnázium T. G. Masaryka Litvínov
462 DKP Gymnázium T. G. Masaryka Litvínov
461 Sušený maso Gymnázium T. G. Masaryka Litvínov
460 LAL Gymnázium T. G. Masaryka Litvínov
459 Korea Gymnázium, Na Vítězné pláni 1160 Praha 4
458 #MaSo_team Gymnázium, Na Vítězné pláni 1160 Praha 4
457 Medúzy Základní škola, Valašská Bystřice
456 TeamSilverMid Gymnázium Jaroslava Vrchlického Klatovy
455 Kněžmosťáci 9 Základní škola a mateřská škola Kněžmost
454 Kněžmosťáci 8 Základní škola a mateřská škola Kněžmost
453 Semtex Základní škola, Masarykovo náměstí 1594/16 Šlapanice
452 Kněžmosťáci 7 Základní škola a mateřská škola Kněžmost
451 Team of the Elite Základní škola Dukelská Strakonice Strakonice II.
450 3HIL Gymnázium, Olomouc - Hejčín, Tomkova 45 Olomouc - Hejčín
449 TAK TIK Základní škola, Jungmannova 813 Kuřim
448 No maso Základní škola, Jungmannova 813 Kuřim
447 Prima OLeJ Cyrilomet. gymnázium a SOŠ pedagog. Brno Brno
446 KAFE Základní škola, Jungmannova 813 Kuřim
445 KaMaVe Gymnázium J. Barranda Beroun 2
444 Masožravci 11 Základní škola, U Vorliny 1500 Vlašim
443 Elvští Skyerformané Gymnázium, Praha 8, Ústavní 400 Praha 8 - Bohnice
442 Vorliňáci 10 Základní škola, U Vorliny 1500 Vlašim
441 Vorliňáci 9 Základní škola, U Vorliny 1500 Vlašim
439 VLARAŠ Základní škola, Jungmannova 813 Kuřim
437 Ivan OPEN GATE - gymnázium a ZŠ, s.r.o. Říčany
436 Vorliňáci 7 Základní škola, U Vorliny 1500 Vlašim
435 Vorliňáci 6 Základní škola, U Vorliny 1500 Vlašim
434 Vorliňáci 5 Základní škola, U Vorliny 1500 Vlašim
432 Vorliňáci 3 Základní škola, U Vorliny 1500 Vlašim
431 Vorliňáci 2 Základní škola, U Vorliny 1500 Vlašim
430 Vorliňáci 1 Základní škola, U Vorliny 1500 Vlašim
429 Těžíme BTC na školním PC Gymnázium, Praha 8, Ústavní 400 Praha 8 - Bohnice
428 Hafani Gymnázium Brno - Řečkovice Brno - Řečkovice
427 Puding bez kokosu Gymnázium J. Seiferta o.p.s. Praha 9
426 Švehlovka Základní škola, Švehlova 2900/12 Praha 10 - Zahradní Město
425 Drůbežárna Klatovy Gymnázium Jaroslava Vrchlického Klatovy
424 Peťuliáni Gymnázium Jihlava Jihlava
423 PRIMA BIO BAGETY PORG Ostrava Ostrava
422 MMM Gymnázium J. Seiferta o.p.s. Praha 9
421 LOGIK Gymnázium, Olomouc - Hejčín, Tomkova 45 Olomouc - Hejčín
420 Princezny Základní škola, Nad Vodovodem 460/81 Praha 10 - Malešice
418 Tvoje táta Základní škola, Nad Vodovodem 460/81 Praha 10 - Malešice
417 Žraloci Mendelovo gymnázium Opava
416 Žížaláci Gymnázium J. Seiferta o.p.s. Praha 9
415 Maníkovy děti Mendelovo gymnázium Opava
414 Alfa sumCi Základní škola, Nad Vodovodem 460/81 Praha 10 - Malešice
413 Space Mendelovo gymnázium Opava
412 Anonym Mendelovo gymnázium Opava
411 Neúplný tým Mendelovo gymnázium Opava
410 TWIN MÍL Mendelovo gymnázium Opava
409 Kapky Základní škola, Nad Vodovodem 460/81 Praha 10 - Malešice
408 Blokáda Gymnázium Brno - Řečkovice Brno - Řečkovice
407 ŘežZ2C Gymnázium, Plzeň, Mikulášské nám. 23 Plzeň
406 Oslíci Gymnázium J. G. Jarkovského Praha 1
405 Einsteini Gymnázium, Fr. Procházky 324 Sušice
404 Matikáři Gymnázium, Fr. Procházky 324 Sušice
403 Duby Gymnázium, Plzeň, Mikulášské nám. 23 Plzeň
402 FBI Gymnázium, Fr. Procházky 324 Sušice
401 Viktoři Gymnázium Brno - Řečkovice Brno - Řečkovice
400 Zatím ještě nevím Gymnázium, Fr. Procházky 324 Sušice
399 Cotton Candy Gymnázium, Fr. Procházky 324 Sušice
398 Palačinky se špenátem Gymnázium, Fr. Procházky 324 Sušice
397 Mouchy Gymnázium, Fr. Procházky 324 Sušice
396 Datové Gymnázium, Fr. Procházky 324 Sušice
395 Tým Mrak Základní škola, Gutova 1987/39 Praha 10 - Strašnice
394 Modří sloni Gymnázium Opatov Praha 4
393 STK Základní škola, Gutova 1987/39 Praha 10 - Strašnice
392 AAA Základní škola, Gutova 1987/39 Praha 10 - Strašnice
391 0 dělit lze Základní škola, Gutova 1987/39 Praha 10 - Strašnice
390 Matematické Mrtvoly Základní škola, Gutova 1987/39 Praha 10 - Strašnice
389 Klacek Gymnázium, Praha 8, Ústavní 400 Praha 8 - Bohnice
388 Vegetariáni Gymnázium, Praha 8, Ústavní 400 Praha 8 - Bohnice
387 KEJ Gymnázium, Praha 8, Ústavní 400 Praha 8 - Bohnice
386 GYKAS C Gymnázium Karla Sladkovského Praha 3 - Žižkov
385 SeLuDa Základní škola P. Bezruče a MŠ Třinec
384 GYKAS B Gymnázium Karla Sladkovského Praha 3 - Žižkov
383 GYKAS A Gymnázium Karla Sladkovského Praha 3 - Žižkov
382 Křížek a Kolečko Základní škola Dukelská Strakonice Strakonice II.
381 Štěňata Masarykovo gymnázium Plzeň
380 Better Peoples Základní škola Dukelská Strakonice Strakonice II.
379 MaRůZa Gymnázium J. V. Jirsíka České Budějovice
378 růžoví humři Gymnázium J. Heyrovského Praha 5
377 Humiho klepani Základní škola F. L. Čelakovského Strakonice
376 mrk mrk Mrkev Gymnázium Matyáše Lercha Brno
375 HarDDisk Gymnázium, Praha 8, Ústavní 400 Praha 8 - Bohnice
374 Klokánci Základní škola, Masarykovo náměstí 1594/16 Šlapanice
373 Zemáci Základní škola, Masarykovo náměstí 1594/16 Šlapanice
372 Kluci z jednoho těsta Základní škola, Masarykovo náměstí 1594/16 Šlapanice
371 Srdcaři Základní škola, Masarykovo náměstí 1594/16 Šlapanice
370 Sekaná Základní škola, Masarykovo náměstí 1594/16 Šlapanice
369 Generátor náhodných slov Základní škola Dukelská Strakonice Strakonice II.
368 Lelci Gymnázium, Žižkova 162 Kolín III
367 Mařenky Gymnázium J. Barranda Beroun 2
366 KAJOKA Gymnázium J. Barranda Beroun 2
365 Gymik 4.0 Gymnázium, SOŠ a SOU Mikulov
364 Vovero Gymnázium, SOŠ a SOU Mikulov
363 Mocnina mocniny Základní škola, Kozinova 1000 Praha 10 - Hostivař
362 Ti co nic neví Základní škola a Mateřská škola Louňovice pod Blaníkem
361 Tvůj Ivan Základní škola a Mateřská škola Louňovice pod Blaníkem
360 ✨Bezejmenná Trojka✨ Cyrilomet. gymnázium a SOŠ pedagog. Brno Brno
359 Řezníci Masarykovo gymnázium Plzeň
358 Clash gang Masarykovo gymnázium Plzeň
357 Spider vepři Masarykovo gymnázium Plzeň
356 šťabajzny Lauderova MŠ, ZŠ a gymnázium při Žid. obci Praha 2
355 okurky s.r.o. OPEN GATE - gymnázium a ZŠ, s.r.o. Říčany
354 HRoP Základní škola, Písnická 760/11 Praha 4 - Kamýk
353 MaSochisti Gymnázium J. V. Jirsíka České Budějovice
352 Cringe team Cyrilomet. gymnázium a SOŠ pedagog. Brno Brno
351 PAKACHA Gymnázium J. Barranda Beroun 2
350 Intelektuální Elity Gymnázium J. Barranda Beroun 2
349 MAKIST Gymnázium J. Barranda Beroun 2
348 TEKUON Gymnázium J. Barranda Beroun 2
347 VOHODA Gymnázium J. Barranda Beroun 2
346 Hamasi Gymnázium J. Barranda Beroun 2
345 OVEČKY Základní škola, Kozinova 1000 Praha 10 - Hostivař
344 SÝROVÉ DOMINO Základní škola, Kozinova 1000 Praha 10 - Hostivař
343 Holky v akci Základní škola, Kozinova 1000 Praha 10 - Hostivař
342 Kamzíci Základní škola, Kozinova 1000 Praha 10 - Hostivař
341 Paaataaa aaa Gymnázium, Teplice, Čs. dobrovolců 11, příspěvková organizace Teplice
340 Lakaka Gymnázium, Na Vítězné pláni 1160 Praha 4
339 Jehněčí Gymnázium, Na Vítězné pláni 1160 Praha 4
338 Želvičky Gymnázium, Praha 8, Ústavní 400 Praha 8 - Bohnice
337 GVP PEPEGY Gymnázium, Na Vítězné pláni 1160 Praha 4
336 *krutopřísná elita* Gymnázium, Na Vítězné pláni 1160 Praha 4
335 Stejkovci Gymnázium, Na Vítězné pláni 1160 Praha 4
334 GEKOM Smažené maso Gymnázium E. Krásnohorské Praha 4 - Michle
333 VODAŠI Gymnázium J. Barranda Beroun 2
332 KUMATO Gymnázium J. Barranda Beroun 2
331 Rychlé šípy Základní škola, Školní 2520 Česká Lípa
330 Zombíci Základní škola, Školní 2520 Česká Lípa
329 Hovězí stejky Základní škola, Školní 2520 Česká Lípa
328 Olafové Gymnázium Voděradská Praha 10 - Strašnice
327 LG|FILDAS TEAM Gymnázium K. V. Raise Hlinsko
326 Divoká káčátka na pekáči Gymnázium Cheb Cheb
325 Zlomky do diplomky Gymnázium K. V. Raise Hlinsko
324 M na třetí Gymnázium Cheb Cheb
323 Hovězí masíčka Gymnázium Cheb Cheb
322 GEKOM jahůdkový.řísci1 Gymnázium E. Krásnohorské Praha 4 - Michle
321 GEKOM řísci 2 Gymnázium E. Krásnohorské Praha 4 - Michle
320 Býložravci Gymnázium Česká a Olympijských nadějí České Budějovice
319 Dream Team Gymnázium, Teplice, Čs. dobrovolců 11, příspěvková organizace Teplice
318 Gymlit Gymnázium Litoměřická Praha 9
317 Abeceda Gymnázium, Teplice, Čs. dobrovolců 11, příspěvková organizace Teplice
316 Duchové Mensa gymnázium, o.p.s. Praha 6 - Řepy
315 DoToSe Gymnázium F. X. Šaldy, příspěvková organizace Liberec 11
314 GEKOM sus Matematičky Gymnázium E. Krásnohorské Praha 4 - Michle
313 MER Gymnázium F. X. Šaldy, příspěvková organizace Liberec 11
312 ✨Víly na kokainu✨ Základní škola, E. Krásnohorské 3084/8 Ústí nad Labem
311 Gymlit 7 Gymnázium Litoměřická Praha 9
310 Mamka spí Základní škola Dukelská Strakonice Strakonice II.
309 JElita Základní škola Dukelská Strakonice Strakonice II.
308 KKK Gymnázium Ostrov Ostrov
307 xX420TVOJEMAMA69Xx OPEN GATE - gymnázium a ZŠ, s.r.o. Říčany
306 INTOŠI Základní škola, Kozinova 1000 Praha 10 - Hostivař
305 Jezte maso, než ho zakážou! Gymnázium Nad Alejí Praha 6
304 Okurkový salát Gymnázium Nad Alejí Praha 6
303 Otorinolaryngologisti Gymnázium Nad Alejí Praha 6
302 ?otazník Gymnázium Nad Alejí Praha 6
301 Tým Gymnázium Nad Alejí Praha 6
300 Rododendron Gymnázium Nad Alejí Praha 6
299 Školní Votroci Základní škola, Jungmannova 813 Kuřim
298 Vyhrajem XD Základní škola, Jungmannova 813 Kuřim
297 JaŠiDo Gymnázium Jihlava Jihlava
296 Kapr s nivou Gymnázium Voděradská Praha 10 - Strašnice
295 AnBeJo Gymnázium J. Barranda Beroun 2
294 Ellipsis Gymnázium J. Barranda Beroun 2
293 Greenhorni z Gyrecu Gymnázium Brno - Řečkovice Brno - Řečkovice
292 GEKOM CoKuSu Gymnázium E. Krásnohorské Praha 4 - Michle
291 Nerezové řezáčky Gymnázium, Praha 8, Ústavní 400 Praha 8 - Bohnice
290 https://www.youtube.com/watch?v=4EdgRZSZPNw Gymnázium Česká a Olympijských nadějí České Budějovice
289 IQ v prášku Mensa gymnázium, o.p.s. Praha 6 - Řepy
288 Porybní Základní škola, Písnická 760/11 Praha 4 - Kamýk
287 We dont care Základní škola, Jungmannova 813 Kuřim
286 Vorvani Základní škola, Jungmannova 813 Kuřim
285 GMH-III-AKK Gymnázium, Studentská 896 Mnichovo Hradiště
284 GMH-III-KKH Gymnázium, Studentská 896 Mnichovo Hradiště
283 GMH-III-legendární lopaty Gymnázium, Studentská 896 Mnichovo Hradiště
282 GMH-III-AEA Gymnázium, Studentská 896 Mnichovo Hradiště
281 GMH-II-KNV Gymnázium, Studentská 896 Mnichovo Hradiště
280 GMH-II-EŠJ Gymnázium, Studentská 896 Mnichovo Hradiště
279 GMH-II-PVA Gymnázium, Studentská 896 Mnichovo Hradiště
278 GMH-IV-VAJ Gymnázium, Studentská 896 Mnichovo Hradiště
277 GMH-IV-EDM Gymnázium, Studentská 896 Mnichovo Hradiště
276 GymLovo B Gymnázium Lovosice Lovosice
275 GMH-I-MNAK Gymnázium, Studentská 896 Mnichovo Hradiště
274 GMH-I-HMD Gymnázium, Studentská 896 Mnichovo Hradiště
273 GymLovo A Gymnázium Lovosice Lovosice
272 GMH-I-AKB Gymnázium, Studentská 896 Mnichovo Hradiště
271 Kněžmosťáci 6 Základní škola a mateřská škola Kněžmost
270 Kněžmosťáci 5 Základní škola a mateřská škola Kněžmost
269 Kněžmosťáci 4 Základní škola a mateřská škola Kněžmost
268 Kněžmosťáci 3 Základní škola a mateřská škola Kněžmost
267 Kněžmosťáci 2 Základní škola a mateřská škola Kněžmost
266 Kněžmosťáci 1 Základní škola a mateřská škola Kněžmost
265 Slávisti Základní škola a mateřská škola Kněžmost
264 BruhBoys Definitive Edition Gymnázium F. X. Šaldy, příspěvková organizace Liberec 11
263 Karlovarské Klobásky 1. české gymnázium v Karlových Varech Karlovy Vary - Drahovice
262 Banda lůz Gymnázium Jana Nerudy, škola hl. m. Prahy Praha 1 - Malá Strana
261 -_- Biskupské gymnázium a mateřská škola Brno
260 MVP Základní škola, Kozinova 1000 Praha 10 - Hostivař
259 CEMENTI Základní škola, Kozinova 1000 Praha 10 - Hostivař
258 normální lidi Základní škola, Kozinova 1000 Praha 10 - Hostivař
257 ZíŠp Biskupské gymnázium a mateřská škola Brno
256 BOBO Nový PORG - gymnázium Praha 4
255 Jitrnice Nový PORG - gymnázium Praha 4
254 Amogus Nový PORG - gymnázium Praha 4
253 MaSožrouti Nový Porg Nový PORG - gymnázium Praha 4
252 ESC Broumov Gymnázium, Hradební 218 Broumov
251 Tři čuníci Gymnázium Opatov Praha 4
250 Kytičky Základní škola, Ratibořická 1700 Praha 9 - Horní Počernice
249 The powerful girls Základní škola, Ratibořická 1700 Praha 9 - Horní Počernice
248 Lvice Základní škola, Ratibořická 1700 Praha 9 - Horní Počernice
247 PePa Gymnázium, Teplice, Čs. dobrovolců 11, příspěvková organizace Teplice
246 Tři flákance na matice Gymnázium, Teplice, Čs. dobrovolců 11, příspěvková organizace Teplice
245 Kalkuláci Gymnázium, Teplice, Čs. dobrovolců 11, příspěvková organizace Teplice
244 VaVaro Gymnázium, Teplice, Čs. dobrovolců 11, příspěvková organizace Teplice
243 Chomicznik Dżungarski Gymnázium Jana Keplera Praha 6
242 KARLLOS AMIGOS Gymnázium, Teplice, Čs. dobrovolců 11, příspěvková organizace Teplice
241 Hoodies Gymnázium, Teplice, Čs. dobrovolců 11, příspěvková organizace Teplice
240 Býložravci Sunny Canadian IS - ZŠ a Gymnázium, s.r.o. Jesenice - Osnice
239 Tvoje MÁMA Gymnázium Brno - Řečkovice Brno - Řečkovice
238 Matikáři Základní škola a Mateřská škola Dolní Břežany Dolní Břežany
237 Mammies Základní škola a Mateřská škola Dolní Břežany Dolní Břežany
236 Květáci Základní škola a Mateřská škola Dolní Břežany Dolní Břežany
235 Masíčka Základní škola a Mateřská škola Dolní Břežany Dolní Břežany
234 Kuřátka Gymnázium J. G. Jarkovského Praha 1
233 jahody s cukrem PORG - gymnázium a základní škola, o.p.s. Praha 8 - Libeň
232 KalKulajdy Gymnázium Pierra de Coubertina Tábor
231 Bert a ostatní Mensa gymnázium, o.p.s. Praha 6 - Řepy
230 IQ houpacího koně Mensa gymnázium, o.p.s. Praha 6 - Řepy
229 FLEG-MATICI Gymnázium, Špitálská 2, Praha 9 Praha 9
228 M trio Gymnázium Ostrov Ostrov
227 Gymlit 5 Gymnázium Litoměřická Praha 9
226 Amazonky Gymnázium Jihlava Jihlava
225 Šelmy Gymnázium Jihlava Jihlava
224 BRM Gymnázium Jihlava Jihlava
223 Pandy Gymnázium Jihlava Jihlava
222 LiLuBet Gymnázium Jihlava Jihlava
221 Toaletní rolky Mendelovo gymnázium Opava
220 Želví síla Mendelovo gymnázium Opava
219 Buzynes Základní škola, K. Pokorného 1382/56 Ostrava-Poruba
218 Sněženky Nový PORG - gymnázium Praha 4
217 T37- Chábr team Gymnázium, Praha 8, Ústavní 400 Praha 8 - Bohnice
216 T36-Mickeyho klubík Gymnázium, Praha 8, Ústavní 400 Praha 8 - Bohnice
215 T35 Gymnázium, Praha 8, Ústavní 400 Praha 8 - Bohnice
214 T34-xD Gymnázium, Praha 8, Ústavní 400 Praha 8 - Bohnice
213 T33- Maso na gggrilu Gymnázium, Praha 8, Ústavní 400 Praha 8 - Bohnice
212 T32-SoMaS2 Gymnázium, Praha 8, Ústavní 400 Praha 8 - Bohnice
211 T31- ŠMUCÁCI Gymnázium, Praha 8, Ústavní 400 Praha 8 - Bohnice
210 Já nevím Gymnázium J. G. Jarkovského Praha 1
209 Tlouštíci Gymnázium Pierra de Coubertina Tábor
208 Kostíci Gymnázium Pierra de Coubertina Tábor
207 Sirotci 3 Základní škola, Sirotkova 371/36 Brno
206 Ústavka Dream team 7 Gymnázium, Praha 8, Ústavní 400 Praha 8 - Bohnice
205 Drakůň I Gymnázium Jana Keplera Praha 6
204 Bhúšpazrael Gymnázium Pierra de Coubertina Tábor
203 BAN Gymnázium Pierra de Coubertina Tábor
202 MP Gymnázium Pierra de Coubertina Tábor
201 Makuho Gymnázium Pierra de Coubertina Tábor
200 kidi Gymnázium Matyáše Lercha Brno
199 Maťaci Základní škola, Gutova 1987/39 Praha 10 - Strašnice
198 1. Patro vlevo Gymnázium J. V. Jirsíka České Budějovice
197 Triumvirát Gymnázium J. V. Jirsíka České Budějovice
196 AJO Gymnázium Česká a Olympijských nadějí České Budějovice
195 Šinkenbrot Gymnázium J. V. Jirsíka České Budějovice
194 Tři čuníci Gymnázium Česká a Olympijských nadějí České Budějovice
193 Koptík Arcibiskupské gymnázium Praha 2
192 CMGP3 Cyrilomet. gymnázium a SOŠ pedagog. Brno Brno
191 CMGP2 Cyrilomet. gymnázium a SOŠ pedagog. Brno Brno
190 CMGP1 Cyrilomet. gymnázium a SOŠ pedagog. Brno Brno
189 Ústavka Dream team 6 Gymnázium, Praha 8, Ústavní 400 Praha 8 - Bohnice
188 Hydroxid draselný Gymnázium Jana Keplera Praha 6
187 Býložravci Gymnázium, Olomouc - Hejčín, Tomkova 45 Olomouc - Hejčín
186 4 + 2 Nový PORG - gymnázium Praha 4
185 Tři SchulMates Základní škola, Zámecká 496 Litomyšl
184 LAMy Gymnázium F. X. Šaldy, příspěvková organizace Liberec 11
183 Chomiki Gymnázium Jana Keplera Praha 6
182 AKÁt Arcibiskupské gymnázium Praha 2
181 Áčáci Základní škola, náměstí Míru 38/73 Svitavy
180 GEKOM gekon Gymnázium E. Krásnohorské Praha 4 - Michle
179 Sirotci 2 Základní škola, Sirotkova 371/36 Brno
178 MC Gymnázium F. X. Šaldy, příspěvková organizace Liberec 11
176 2048 Gymnázium, Špitálská 2, Praha 9 Praha 9
175 Vodmocnina z jedný Gymnázium J. G. Jarkovského Praha 1
174 LEUGÁN CREW #2 Gymnázium Voděradská Praha 10 - Strašnice
173 Kobližkova Základní škola, Pod Zahradami 317 Pardubice - Studánka
172 KolesoZeStodolní Základní škola, Pod Zahradami 317 Pardubice - Studánka
171 KRČEJA Gymnázium, Komenského 89 Písek
170 Housky Dvořákovo gymnázium a Střední odborná škola ekonomická Kralupy nad Vltavou
169 1D Gymnázium F. X. Šaldy, příspěvková organizace Liberec 11
168 Fajn holky Gymnázium, 5. května 620 Kadaň
167 2KF Gymnázium, 5. května 620 Kadaň
166 Fajn kluci Gymnázium, 5. května 620 Kadaň
165 Hasiči Gymnázium, 5. května 620 Kadaň
164 BEZ ŠANCE !!! Gymnázium F. X. Šaldy, příspěvková organizace Liberec 11
163 3 sendviče Gymnázium, 5. května 620 Kadaň
162 tua mater Gymnázium F. X. Šaldy, příspěvková organizace Liberec 11
161 Masíčko🍗 Gymnázium F. X. Šaldy, příspěvková organizace Liberec 11
160 Okurka je dobrá PORG - gymnázium a základní škola, o.p.s. Praha 8 - Libeň
159 Bred Sheeran Gymnázium F. X. Šaldy, příspěvková organizace Liberec 11
158 MAS Gymnázium F. X. Šaldy, příspěvková organizace Liberec 11
157 Řezníci Gymnázium F. X. Šaldy, příspěvková organizace Liberec 11
156 Děleno nulou Gymnázium F. X. Šaldy, příspěvková organizace Liberec 11
155 Všichni Gymnázium F. X. Šaldy, příspěvková organizace Liberec 11
154 MIMAPHU Gymnázium, Komenského 89 Písek
153 Leugán crew Gymnázium Voděradská Praha 10 - Strašnice
152 Harpedonapté - napínači lan Gymnázium Blansko Blansko
151 Adam Vojtěch Gymnázium F. X. Šaldy, příspěvková organizace Liberec 11
150 Ústavka Dream team 5 Gymnázium, Praha 8, Ústavní 400 Praha 8 - Bohnice
149 Špagetky Gymnázium F. X. Šaldy, příspěvková organizace Liberec 11
148 Ústavka Dream team 4 Gymnázium, Praha 8, Ústavní 400 Praha 8 - Bohnice
147 Molekuly Gymnázium F. X. Šaldy, příspěvková organizace Liberec 11
146 Ústavka Dream team 3 Gymnázium, Praha 8, Ústavní 400 Praha 8 - Bohnice
145 Ústavka Dream team 2 Gymnázium, Praha 8, Ústavní 400 Praha 8 - Bohnice
144 Ústavka Dream team 1 Gymnázium, Praha 8, Ústavní 400 Praha 8 - Bohnice
142 Tým 3 Gymnázium Voděradská Praha 10 - Strašnice
141 Duhovka001 Gymnázium Duhovka s.r.o. Praha 7 - Holešovice
140 Šmoulové Gymnázium Jaroslava Vrchlického Klatovy
139 Nulismus Gymnázium Jaroslava Vrchlického Klatovy
138 Skútři Gymnázium Jaroslava Vrchlického Klatovy
137 Bárbínky Gymnázium Jaroslava Vrchlického Klatovy
136 Tvarohový nohy Gymnázium Jaroslava Vrchlického Klatovy
135 PePeGy Gymnázium Brno - Řečkovice Brno - Řečkovice
134 Bestye Gymnázium, Olomouc - Hejčín, Tomkova 45 Olomouc - Hejčín
133 Řaďáčci Dvořákovo gymnázium a Střední odborná škola ekonomická Kralupy nad Vltavou
132 ESA Z LESA Nový PORG - gymnázium Praha 4
131 KŘIDÝLKA Z KFC Nový PORG - gymnázium Praha 4
130 RYCHLE A ZBĚSILE Nový PORG - gymnázium Praha 4
129 BRUSLÍCÍ KACHNA Nový PORG - gymnázium Praha 4
128 Truhla 44 Gymnázium J. G. Jarkovského Praha 1
127 KOČEVOR Gymnázium, Komenského 89 Písek
126 Helagicy Gymnázium Voděradská Praha 10 - Strašnice
125 Jeníček, Lilinka a Kubíček prochází matematikou Gymnázium Voděradská Praha 10 - Strašnice
124 Miňonky Gymnázium Voděradská Praha 10 - Strašnice
123 Tři Amatéři Gymnázium a Hudební škola hl. m. Prahy, ZUŠ Praha 3
122 PETRESA Gymnázium, Komenského 89 Písek
121 PFEIMIPAŠ Gymnázium, Komenského 89 Písek
120 JALITR Gymnázium, Komenského 89 Písek
118 NODONO Gymnázium, Komenského 89 Písek
117 Ondra chybí Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše Brno
116 Gymlit 8 Gymnázium Litoměřická Praha 9
115 Gymlit 4 Gymnázium Litoměřická Praha 9
114 Gymlit 3 Gymnázium Litoměřická Praha 9
113 Gymlit 2 Gymnázium Litoměřická Praha 9
112 Gymlit 1 Gymnázium Litoměřická Praha 9
111 #Neumimematiku Gymnázium Děčín, příspěvková organizace Děčín I
110 Odmocnina z odmocniny Gymnázium Opatov Praha 4
109 Truhla 2 Gymnázium J. G. Jarkovského Praha 1
108 Truhla 1 Gymnázium J. G. Jarkovského Praha 1
107 Basennis Gymnázium Jana Keplera Praha 6
106 Lao Gan Ma PORG - gymnázium a základní škola, o.p.s. Praha 8 - Libeň
105 Matěfyzáci Gymnázium Jana Keplera Praha 6
104 Kiklan Gymnázium a ZUŠ Šlapanice
103 víťi kryší a jení Arcibiskupské gymnázium Praha 2
102 Pekařovo E=mc^2 Gymnázium Dr. Josefa Pekaře Mladá Boleslav
101 Holky z naší školky Gymnázium Česká a Olympijských nadějí České Budějovice
100 Lišky Gymnázium Matyáše Lercha Brno
99 kágéčko 6 Křesťanské gymnázium Praha 10 - Hostivař
98 Kágéčko 5 Křesťanské gymnázium Praha 10 - Hostivař
97 Kágéčko 4 Křesťanské gymnázium Praha 10 - Hostivař
96 kágéčko 3 Křesťanské gymnázium Praha 10 - Hostivař
95 kágéčko 2 Křesťanské gymnázium Praha 10 - Hostivař
94 Kágéčko 1 Křesťanské gymnázium Praha 10 - Hostivař
93 ∛27 Gymnázium Matyáše Lercha Brno
92 Masivní řízek Cyrilomet. gymnázium a SOŠ pedagog. Brno Brno
91 Tři na druhou Základní škola, náměstí Míru 38/73 Svitavy
90 Sirotci 1 Základní škola, Sirotkova 371/36 Brno
89 frajeři horního střekova Gymnázium a SOŠ dr. Václava Šmejkala Ústí nad Labem
87 (ne)MATIKÁŘKY Gymnázium a SOŠ dr. Václava Šmejkala Ústí nad Labem
86 Sklamání :) Sunny Canadian IS - ZŠ a Gymnázium, s.r.o. Jesenice - Osnice
85 ŽLUTÁ HOLINKA Gymnázium a SOŠ dr. Václava Šmejkala Ústí nad Labem
84 Aligátoři Sunny Canadian IS - ZŠ a Gymnázium, s.r.o. Jesenice - Osnice
83 Myslivci G a SOŠ pedag., příspěvková organizace Liberec
82 VEGANI Dvořákovo gymnázium a Střední odborná škola ekonomická Kralupy nad Vltavou
81 Těžké taktiky Dvořákovo gymnázium a Střední odborná škola ekonomická Kralupy nad Vltavou
80 Mandarinky Dvořákovo gymnázium a Střední odborná škola ekonomická Kralupy nad Vltavou
79 JAS Dvořákovo gymnázium a Střední odborná škola ekonomická Kralupy nad Vltavou
78 Sloní maso Základní škola, Novolíšeňská 2411/10 Brno
77 Vořežpruti Základní škola, Novolíšeňská 2411/10 Brno
76 NAN Základní škola, Novolíšeňská 2411/10 Brno
75 MAT Základní škola, Novolíšeňská 2411/10 Brno
74 SAD people PORG - gymnázium a základní škola, o.p.s. Praha 8 - Libeň
73 SZVZ Gymnázium Dr. Josefa Pekaře Mladá Boleslav
72 Top Trio Gymnázium F. X. Šaldy, příspěvková organizace Liberec 11
71 KVJ Arcibiskupské gymnázium Praha 2
70 Palačinky se Sójovou Omáčkou Gymnázium Voděradská Praha 10 - Strašnice
69 Kružítko PORG - gymnázium a základní škola, o.p.s. Praha 8 - Libeň
68 Pravítko PORG - gymnázium a základní škola, o.p.s. Praha 8 - Libeň
67 Název týmu Gymnázium Matyáše Lercha Brno
66 Mlíkaři PORG - gymnázium a základní škola, o.p.s. Praha 8 - Libeň
65 Neořezané pastelky Dvořákovo gymnázium a Střední odborná škola ekonomická Kralupy nad Vltavou
64 Babizny pod kořenem PORG - gymnázium a základní škola, o.p.s. Praha 8 - Libeň
63 Přehrada PORG - gymnázium a základní škola, o.p.s. Praha 8 - Libeň
62 Želvičky PORG - gymnázium a základní škola, o.p.s. Praha 8 - Libeň
61 Potus Gymnázium a SOŠ dr. Václava Šmejkala Ústí nad Labem
60 Temné odmocniny PORG - gymnázium a základní škola, o.p.s. Praha 8 - Libeň
59 Anti-Vegani Sunny Canadian IS - ZŠ a Gymnázium, s.r.o. Jesenice - Osnice
58 FNR Dvořákovo gymnázium a Střední odborná škola ekonomická Kralupy nad Vltavou
57 Ursprüngliches Mannschaft Gymnázium Voděradská Praha 10 - Strašnice
56 Engenagama Dvořákovo gymnázium a Střední odborná škola ekonomická Kralupy nad Vltavou
55 Řízci Gymnázium Brno, třída Kapitána Jaroše Brno
54 Su ze štatlu! Biskupské gymnázium a mateřská škola Brno
53 3 Bobici Základní škola a mateřská škola Dolní Kralovice
52 Chábři chálkujou Gymnázium Josefa Jungmanna Litoměřice
51 Ale úplně maso Gymnázium Josefa Jungmanna Litoměřice
50 Hraboši Gymnázium Jana Palacha Mělník
49 Primáni Gymnázium Josefa Jungmanna Litoměřice
48 Tejulíni Gymnázium Jana Palacha Mělník
47 Jitrnice Gymnázium Josefa Jungmanna Litoměřice
46 Adrýskové Gymnázium Jana Palacha Mělník
45 Bojovníci Gymnázium Jana Palacha Mělník
44 Unknown Mission PORG - gymnázium a základní škola, o.p.s. Praha 8 - Libeň
43 Ta zadní lavice Gymnázium, Hradební 218 Broumov
42 Masiči Gymnázium, Hradební 218 Broumov
41 Avogadrova konstanta G a SOŠ pedag., příspěvková organizace Liberec
40 Matematičtí mágové Gymnázium, Špitálská 2, Praha 9 Praha 9
39 MEMe PORG - gymnázium a základní škola, o.p.s. Praha 8 - Libeň
38 Kuřecí žralog PORG - gymnázium a základní škola, o.p.s. Praha 8 - Libeň
37 Holky s IQ Gymnázium Brno - Řečkovice Brno - Řečkovice
36 GJJ team Gymnázium Josefa Jungmanna Litoměřice
35 Gigačed Gymnázium Matyáše Lercha Brno
34 Bulejáci 3 Gymnázium, 5. května 620 Kadaň
33 Bulejáci 2 Gymnázium, 5. května 620 Kadaň
32 Bulejáci 1 Gymnázium, 5. května 620 Kadaň
31 Josef Šmajs Cyrilomet. gymnázium a SOŠ pedagog. Brno Brno
30 Kobilky na Marsu Gymnázium, Olomouc - Hejčín, Tomkova 45 Olomouc - Hejčín
29 MaToNi Gymnázium, Olomouc - Hejčín, Tomkova 45 Olomouc - Hejčín
28 Wannabe zedníci Dvořákovo gymnázium a Střední odborná škola ekonomická Kralupy nad Vltavou
27 √k^3 Arcibiskupské gymnázium Praha 2
26 AnLíJa Arcibiskupské gymnázium Praha 2
25 Čuníci Základní škola, K. Pokorného 1382/56 Ostrava-Poruba
24 AlgeBros Základní škola a mateřská škola da Vinci Dolní Břežany
23 ABLOSUTNĚ RANDOM Základní škola, Ratibořická 1700 Praha 9 - Horní Počernice
22 Silos Gymnázium Blansko Blansko
21 Brokolice Mendelovo gymnázium Opava
20 Bruhmen Mendelovo gymnázium Opava
19 Kapříci Mendelovo gymnázium Opava
18 Janys gang Dvořákovo gymnázium a Střední odborná škola ekonomická Kralupy nad Vltavou
17 Zajdaleni Gymnázium, České Budějovice, Jírovcova 8 České Budějovice
16 Telegrafy.K. Biskupské gymnázium a mateřská škola Brno
15 AMD Základní škola a mateřská škola Dolní Kralovice
14 Žabanti G a SOŠ pedag., příspěvková organizace Liberec
13 Hořčice Gymnázium, Žižkova 162 Kolín III
12 Majonéza Gymnázium, Žižkova 162 Kolín III
11 Tatarka Gymnázium, Žižkova 162 Kolín III
10 Kečup Gymnázium, Žižkova 162 Kolín III
9 Jedna za všechny a všechny za jednu!!! Dvořákovo gymnázium a Střední odborná škola ekonomická Kralupy nad Vltavou
8 (Vir)tuální chápani Gymnázium Jana Keplera Praha 6
7 Klobásky z Březové Základní škola a Mateřská škola Březová
6 Primáni A Gymnázium Brno - Řečkovice Brno - Řečkovice
5 Numlock 2.0 Gymnázium Blansko Blansko
4 Queens of the world Základní škola, Zámecká 496 Litomyšl
3 Carcassonne Gymnázium a SOŠ dr. Václava Šmejkala Ústí nad Labem
2 GOT Gymnázium Opatov Praha 4
1 Destruxit flos Masarykovo gymnázium Plzeň